Informacije

Kalorije u mesu divljači

Kalorije u mesu divljači



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorije u mesu divljači

Ako je na raspolaganju više od jednog mjerenja posluživanja, kliknite na posluživanje da biste odabrali druge porcije.

Kalorije i makrohranila iz divljači od mesa

Posluživanje
Kliknite da biste vidjeli ostale jedinice
KalorijeCarb
(g)
Protein
(g)
Total Fat
(g)
Sat. Debeo
(g)
Meso divljači, antilopa, kuvano, pečeno5100100.19.13.3
Meso divljači, antilopa, sirovo3206.30.60.2
Meso divljači, medved, kuvano, pirjano717089.837.19.8
Meso divljači, medved, sirovo4605.72.40
Meso divljači, dabar, kuvano, pečeno6640109.121.86.5
Meso divljači, dabar, sirovo4106.81.40
Meso divljači, befalo, kompoti od rezova, kuvano, pečeno6390104.221.59.1
Meso divljači, befalo, kompoziti od rezova, sirovo4106.61.40.6
Meso divljači, bizon, čičak, rame, odvojivo vitko, pečeno 3-5 kg, kuhano, pirjano14930261.34217.9
Meso divljači, bizon, čičak, rame, odvojivo vitko, pečeno 3-5 kg, sirovo1 pečena14720261.33916.6
Meso divljači, bizon, mleveno, kuvano, pečeno na pari208020.713.25.6
Meso divljači, bizon, ribeye, samo odvojiva vitka, 1 odrezak, kuvano, pečeno316052.610.14.3
Meso divljači, bizon, ribeye, samo odvojivo vitko, podrezano na 0 masnoće, sirovo3306.30.70.3
Meso divljači, bizon, samo odvojivo vitko, kuhano, pečeno486096.78.23.1
Meso divljači, bizon, samo odvojivo vitko, sirovo3106.10.50.2
Meso divljači, bizon, rame, odvojiv samo mršav, podrezan na 0 masnoće, sirovo31060.60.2
Meso divljači, bizon, gornji krug, samo odvojivo vitko, 1 odrezak, kuvano, pečeno314054.48.93.5
Meso divljači, bizon, gornji krug, samo odvojivo vitko, 1 odrezak, sirov1 odrezak5970114.111.95.1
Meso divljači, bizon, gornji sir, odvojiv samo mršav, ošišan na 0 masti, sirov3206.10.70.3
Meso divljači, svinje, divljač, kuvano, pečeno544096.214.94.4
Meso divljači, svinje, divljač, sirov3506.10.90.3
Meso divljači, bivol, voda, kuvano, pečeno445091.26.12
Meso divljači, bivol, voda, sirovo2805.80.40.1
Meso divljači, karibu, kuvano, pečeno5680101.2155.8
Meso divljači, karibu, sirovo3606.410.4
Meso divljači, jelen, kuvano, pečeno5370102.710.84.3
Meso divljači, jelen, mljeveno, kuvano, pečeno na pari173024.57.63.7
Meso divljači, jelen, zemlja, sirovo100 grama157021.87.13.4
Meso divljači, jeleni, jelo, samo odvojivo vitka, 1 odrezak, kuvano, pečeno82016.41.30.5
Meso divljači, jelen, sirovo3406.50.70.3
Meso divljači, jeleni, korica za rame, samo odvojiva vitka, pečena 3-5 kg, kuhana, pečena5600106.311.65.7
Meso divljači, jeleni, kašika, samo odvojiva vitka, pečena 0,5-1 kg, kuhana, pečena301060.44.72.3
Meso divljači, jelen, gornji krug, samo odvojivo mršav, 1 odrezak, kuvano, pečeno155032.121
Meso divljači, jelo, kuvano, pečeno4960102.66.52.4
Meso divljači, jelo, mleveno, kuvano, pečeno na pari184025.48.33.8
Meso divljači, jelo, mleveno, sirovo100 grama172021.88.83.5
Meso divljači, jelo, jelo, odvojivo samo mršav, kuvano, pečeno190035.24.41.7
Meso divljači, jelo, sirovo3106.50.40.2
Meso divljači, jelo, okruglo, samo odvojivo mršavo, kuvano, pečeno274054.34.61.8
Meso divljači, jelo, jelo od mesa, samo odvojivo vitko, kuhano, pečeno150028.43.21.2
Meso divljači, kozje, kuvano, pečeno486092.110.33.2
Meso divljači, konj, kuvano, pečeno595095.720.66.5
Meso divljači, konj, sirovo3806.11.30.4
Meso divljači, losos, kuvano, pečeno456099.53.31
Meso divljači, losos, sirovo2906.30.20.1
Meso divljači, mošus, kuvano, pečeno732094.236.70
Meso divljači, mošus, sirovo4605.92.30
Meso divljači, opossum, kuvano, pečeno8820120.540.74.8
Meso divljači, zec, pripitomljen, kompotirani od rezova, kuvani, pečeni61709125.27.5
Meso divljači, zec, pripitomljen, kompot od mesa, kuvano, pirjano616090.825.17.5
Meso divljači, zec, pripitomljen, sastav od rezova, sirov3905.71.60.5
Meso divljači, zec, divljač, kuvano, pirjano517098.710.53.1
Meso divljači, zec, divlji, sirov3206.20.70.2
Meso divljači, rakun, kuvano, pečeno10170116.557.916.2
Meso divljači, veverica, kuvano, pečeno541096.314.72.7
Meso divljači, veverica, sirovo34060.90.1


Pogledajte video: Kako ocistiti divlju svinju (Avgust 2022).