Informacije

Kalorije u haringi

Kalorije u haringi

Ako je na raspolaganju više od jednog mjerenja posluživanja, kliknite na posluživanje da biste odabrali druge porcije.

Kalorije kalorija i makrohranjiva

Posluživanje
Kliknite da biste vidjeli ostale jedinice
KalorijeCarb
(g)
Protein
(g)
Total Fat
(g)
Sat. Debeo
(g)
Hering, Atlantic, kuvana, suha vrućina290032.916.63.7
Hering, Atlantik, bradavica62073.50.8
Hering, Atlantic, kiseli krastavci36713.519.925.23.3
Haringa, atlantska, sirova4505.12.60.6
Haringe, pacifičke, kuhane, suhe toplote360030.325.66
Haringe, pacifičke, sirove359030.225.56

Samo sam htio reći koliko je ova stranica sjajna. Kalkulatori makro-hranljivih sastojaka i dnevne kalorije koje koristim stalno. Hvala ti!

-

Pogledajte video: A simple way to break a bad habit. Judson Brewer (Oktobar 2020).