Informacije

Kalorije u Okri

Kalorije u Okri

Ako je na raspolaganju više od jednog mjerenja posluživanja, kliknite na posluživanje da biste odabrali druge porcije.

Okra kalorije i makrohranjiva

Posluživanje
Kliknite da biste vidjeli ostale jedinice
KalorijeCarb
(g)
Protein
(g)
Total Fat
(g)
Sat. Debeo
(g)
Okra, kuhan, kuhan, dreniran, sa solju183.61.50.20
Okra, kuvana, kuvana, drenirana, bez soli183.61.50.10
Okra, smrznut, kuhan, kuhan, dreniran, sa solju7114.75.30.80.2
Okra, smrznut, kuhan, kuhan, dreniran, bez soli7114.75.30.80.2
Okra, smrznuta, nespremna8518.84.80.70.2
Okra, sirova31720.10

Samo sam htio reći koliko je ova stranica sjajna. Kalkulatori makro-hranljivih sastojaka i dnevne kalorije koje koristim cijelo vrijeme. Hvala ti!

-

Pogledajte video: Koliko kalorija unositi? (Oktobar 2020).