Informacije

Kalorije u kikirikiju

Kalorije u kikirikiju

Kalorije u kikirikiju

Ako je na raspolaganju više od jednog mjerenja posluživanja, kliknite na posluživanje da biste odabrali druge porcije.

Kalorije i makronutrijenti kikirikija

Posluživanje
Kliknite da biste vidjeli ostale jedinice
KalorijeCarb
(g)
Protein
(g)
Total Fat
(g)
Sat. Debeo
(g)
Kikiriki, sve vrste, kuhan, kuhan, sa solju20013.48.513.91.9
Kikiriki, sve vrste, suvo prženi, sa soli1666.16.714.12
Kikiriki, sve vrste, suvo prženi, bez soli85431.434.672.510.1
Kikiriki, sve vrste, prženi u ulju, sa soli8632240.475.612.5
Kikiriki, sve vrste, prženi u ulju, bez soli77325.23565.69.1
Kikiriki, sve vrste, sirovi82823.537.771.910
Kikiriki, španski, prženi u ulju, sa soli85125.741.272.111.1
Kikiriki, španski, prženi u ulju, bez soli85125.741.272.111.1
Kikiriki, španski, sirov83223.138.272.411.2
Kikiriki, valencija, prženi u ulju, sa soli84823.538.973.811.4
Kikiriki, valencija, prženi u ulju, bez soli84823.538.973.811.4
Kikiriki, valencija, sirov83230.536.669.510.7
Kikiriki, virginije, prženi u ulju, sa soli82728.43769.59.1
Kikiriki, virginije, prženi u ulju, bez soli82728.43769.59.1
Kikiriki, virginije, sirovi82224.136.871.29.3

Pogledajte video: Kikiriki kao lijek za alergije (Oktobar 2020).